
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 220 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Max Current Rating | 350 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1390
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05242
Ext.Price$0.05242
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05242 | $0.05242 |
| 10 | $0.02621 | $0.26210 |
| 50 | $0.02016 | $1.00800 |
| 100 | $0.01834 | $1.83400 |
| 500 | $0.01668 | $8.34000 |
| 1000 | $0.01534 | $15.34000 |
| 3000 | $0.01411 | $42.33000 |
| 5000 | $0.01298 | $64.90000 |
| 10000 | $0.01194 | $119.40000 |
| 30000 | $0.01099 | $329.70000 |
