
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 800 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 500 mΩ |
| Max Current Rating | 200 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 2460
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04724
Ext.Price$0.04724
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04724 | $0.04724 |
| 10 | $0.02362 | $0.23620 |
| 50 | $0.02125 | $1.06250 |
| 100 | $0.01912 | $1.91200 |
| 500 | $0.01720 | $8.60000 |
| 1000 | $0.01547 | $15.47000 |
| 3000 | $0.01392 | $41.76000 |
| 5000 | $0.01252 | $62.60000 |
| 10000 | $0.01127 | $112.70000 |
