
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 60 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 19 Ω |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1.5 A |
Stock: 1545
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01048
Ext.Price$0.01048
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01048 | $0.01048 |
| 10 | $0.00524 | $0.05240 |
| 50 | $0.00403 | $0.20150 |
| 100 | $0.00310 | $0.31000 |
| 500 | $0.00269 | $1.34500 |
| 1000 | $0.00233 | $2.33000 |
| 3000 | $0.00186 | $5.58000 |
| 5000 | $0.00176 | $8.80000 |
| 10000 | $0.00167 | $16.70000 |
