
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 200 Ω |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 700 mA |
Stock: 6860
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01276
Ext.Price$0.01276
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01276 | $0.01276 |
| 10 | $0.00638 | $0.06380 |
| 50 | $0.00491 | $0.24550 |
| 100 | $0.00378 | $0.37800 |
| 500 | $0.00337 | $1.68500 |
| 1000 | $0.00301 | $3.01000 |
| 3000 | $0.00255 | $7.65000 |
| 5000 | $0.00240 | $12.00000 |
| 10000 | $0.00225 | $22.50000 |
| 30000 | $0.00211 | $63.30000 |
| 50000 | $0.00198 | $99.00000 |
