
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 220 Ω |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 600 mA |
Stock: 4745
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00346
Ext.Price$0.00346
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00346 | $0.00346 |
| 10 | $0.00269 | $0.02690 |
| 50 | $0.00239 | $0.11950 |
| 100 | $0.00213 | $0.21300 |
| 500 | $0.00194 | $0.97000 |
