
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 26 Ω |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Max Current Rating | 700 mA |
Stock: 309
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01214
Ext.Price$0.01214
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01214 | $0.01214 |
| 10 | $0.00607 | $0.06070 |
| 50 | $0.00467 | $0.23350 |
| 100 | $0.00359 | $0.35900 |
| 500 | $0.00312 | $1.56000 |
| 1000 | $0.00272 | $2.72000 |
| 3000 | $0.00225 | $6.75000 |
| 5000 | $0.00215 | $10.75000 |
| 10000 | $0.00206 | $20.60000 |
| 30000 | $0.00191 | $57.30000 |
| 50000 | $0.00178 | $89.00000 |
