
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1 mm |
| Width | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.5 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 600 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 500 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 4511
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01214
Ext.Price$0.01214
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01214 | $0.01214 |
| 10 | $0.00607 | $0.06070 |
| 50 | $0.00467 | $0.23350 |
| 100 | $0.00359 | $0.35900 |
| 500 | $0.00318 | $1.59000 |
| 1000 | $0.00281 | $2.81000 |
| 3000 | $0.00245 | $7.35000 |
| 5000 | $0.00230 | $11.50000 |
| 10000 | $0.00216 | $21.60000 |
| 30000 | $0.00207 | $62.10000 |
| 50000 | $0.00198 | $99.00000 |
