
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 10 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 927
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01508
Ext.Price$0.01508
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01508 | $0.01508 |
| 10 | $0.00754 | $0.07540 |
| 50 | $0.00580 | $0.29000 |
| 100 | $0.00446 | $0.44600 |
| 500 | $0.00395 | $1.97500 |
| 1000 | $0.00349 | $3.49000 |
| 3000 | $0.00317 | $9.51000 |
| 5000 | $0.00288 | $14.40000 |
| 10000 | $0.00262 | $26.20000 |
| 30000 | $0.00238 | $71.40000 |
