
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 400 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 1 kΩ |
| Height | 950 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 600 mA |
Stock: 2534
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02590
Ext.Price$0.02590
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02590 | $0.02590 |
| 10 | $0.01295 | $0.12950 |
| 50 | $0.00996 | $0.49800 |
| 100 | $0.00766 | $0.76600 |
| 500 | $0.00690 | $3.45000 |
| 1000 | $0.00621 | $6.21000 |
| 3000 | $0.00581 | $17.43000 |
| 5000 | $0.00543 | $27.15000 |
| 10000 | $0.00508 | $50.80000 |
| 30000 | $0.00475 | $142.50000 |
| 50000 | $0.00444 | $222.00000 |
| 100000 | $0.00416 | $416.00000 |
