
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 120 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 220 Ω |
| Height | 950 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1.5 A |
Stock: 15574
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01606
Ext.Price$0.01606
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01606 | $0.01606 |
| 10 | $0.00803 | $0.08030 |
| 50 | $0.00618 | $0.30900 |
| 100 | $0.00475 | $0.47500 |
| 500 | $0.00429 | $2.14500 |
| 1000 | $0.00388 | $3.88000 |
| 3000 | $0.00365 | $10.95000 |
| 5000 | $0.00343 | $17.15000 |
| 10000 | $0.00322 | $32.20000 |
| 30000 | $0.00303 | $90.90000 |
| 50000 | $0.00285 | $142.50000 |
| 100000 | $0.00267 | $267.00000 |
