
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| Impedance | 26 mΩ |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Height | 800 µm |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
Stock: 865
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01476
Ext.Price$0.01476
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01476 | $0.01476 |
| 10 | $0.00738 | $0.07380 |
| 50 | $0.00568 | $0.28400 |
| 100 | $0.00437 | $0.43700 |
| 500 | $0.00385 | $1.92500 |
| 1000 | $0.00340 | $3.40000 |
| 3000 | $0.00308 | $9.24000 |
| 5000 | $0.00279 | $13.95000 |
| 10000 | $0.00252 | $25.20000 |
| 30000 | $0.00228 | $68.40000 |
