
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 180 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 300 Ω |
| Height | 950 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1.5 A |
Stock: 185
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02064
Ext.Price$0.02064
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02064 | $0.02064 |
| 10 | $0.01032 | $0.10320 |
| 50 | $0.00794 | $0.39700 |
| 100 | $0.00611 | $0.61100 |
| 500 | $0.00550 | $2.75000 |
| 1000 | $0.00495 | $4.95000 |
| 3000 | $0.00462 | $13.86000 |
| 5000 | $0.00431 | $21.55000 |
| 10000 | $0.00402 | $40.20000 |
| 30000 | $0.00375 | $112.50000 |
| 50000 | $0.00350 | $175.00000 |
| 100000 | $0.00327 | $327.00000 |
