
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 32 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 2015
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00884
Ext.Price$0.00884
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00884 | $0.00884 |
| 10 | $0.00442 | $0.04420 |
| 50 | $0.00398 | $0.19900 |
| 100 | $0.00359 | $0.35900 |
| 500 | $0.00318 | $1.59000 |
| 1000 | $0.00281 | $2.81000 |
| 3000 | $0.00235 | $7.05000 |
