
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 33 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1669
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01576
Ext.Price$0.01576
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01576 | $0.01576 |
| 10 | $0.00788 | $0.07880 |
| 50 | $0.00606 | $0.30300 |
| 100 | $0.00466 | $0.46600 |
| 500 | $0.00415 | $2.07500 |
| 1000 | $0.00369 | $3.69000 |
| 3000 | $0.00334 | $10.02000 |
| 5000 | $0.00302 | $15.10000 |
| 10000 | $0.00273 | $27.30000 |
| 30000 | $0.00248 | $74.40000 |
