
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 470 Ω |
| Height | 950 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | 200 mΩ |
Stock: 742
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01770
Ext.Price$0.01770
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01770 | $0.01770 |
| 10 | $0.00885 | $0.08850 |
| 50 | $0.00681 | $0.34050 |
| 100 | $0.00524 | $0.52400 |
| 500 | $0.00473 | $2.36500 |
| 1000 | $0.00427 | $4.27000 |
| 3000 | $0.00400 | $12.00000 |
| 5000 | $0.00374 | $18.70000 |
| 10000 | $0.00350 | $35.00000 |
| 30000 | $0.00328 | $98.40000 |
| 50000 | $0.00307 | $153.50000 |
| 100000 | $0.00287 | $287.00000 |
