
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 500 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 180 mΩ |
| Max Current Rating | 1.2 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 803
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01542
Ext.Price$0.01542
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01542 | $0.01542 |
| 10 | $0.00771 | $0.07710 |
| 50 | $0.00593 | $0.29650 |
| 100 | $0.00456 | $0.45600 |
| 500 | $0.00410 | $2.05000 |
| 1000 | $0.00369 | $3.69000 |
| 3000 | $0.00347 | $10.41000 |
| 5000 | $0.00327 | $16.35000 |
| 10000 | $0.00308 | $30.80000 |
| 30000 | $0.00290 | $87.00000 |
| 50000 | $0.00273 | $136.50000 |
| 100000 | $0.00257 | $257.00000 |
