
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 40 mΩ |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Impedance | 60 Ω |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Height | 800 µm |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 15017
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01968
Ext.Price$0.01968
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01968 | $0.01968 |
| 10 | $0.00984 | $0.09840 |
| 50 | $0.00757 | $0.37850 |
| 100 | $0.00582 | $0.58200 |
| 500 | $0.00526 | $2.63000 |
| 1000 | $0.00475 | $4.75000 |
| 3000 | $0.00444 | $13.32000 |
| 5000 | $0.00415 | $20.75000 |
| 10000 | $0.00388 | $38.80000 |
| 30000 | $0.00363 | $108.90000 |
| 50000 | $0.00339 | $169.50000 |
| 100000 | $0.00317 | $317.00000 |
