
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 180 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 600 Ω |
| Height | 950 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Width | 800 µm |
| Length | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1 A |
Stock: 75087
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02558
Ext.Price$0.02558
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02558 | $0.02558 |
| 10 | $0.01279 | $0.12790 |
| 50 | $0.00984 | $0.49200 |
| 100 | $0.00757 | $0.75700 |
| 500 | $0.00669 | $3.34500 |
| 1000 | $0.00592 | $5.92000 |
| 3000 | $0.00490 | $14.70000 |
