
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 11 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 10 mΩ |
| Max Current Rating | 6 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 16068
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02852
Ext.Price$0.02852
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02852 | $0.02852 |
| 10 | $0.01426 | $0.14260 |
| 50 | $0.01097 | $0.54850 |
| 100 | $0.00844 | $0.84400 |
| 500 | $0.00757 | $3.78500 |
| 1000 | $0.00679 | $6.79000 |
| 3000 | $0.00640 | $19.20000 |
| 5000 | $0.00603 | $30.15000 |
| 10000 | $0.00568 | $56.80000 |
| 30000 | $0.00535 | $160.50000 |
| 50000 | $0.00504 | $252.00000 |
| 100000 | $0.00475 | $475.00000 |
