
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 120 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 50 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 21136
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02624
Ext.Price$0.02624
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02624 | $0.02624 |
| 10 | $0.01312 | $0.13120 |
| 50 | $0.01009 | $0.50450 |
| 100 | $0.00776 | $0.77600 |
| 500 | $0.00700 | $3.50000 |
| 1000 | $0.00631 | $6.31000 |
| 3000 | $0.00591 | $17.73000 |
| 5000 | $0.00554 | $27.70000 |
| 10000 | $0.00519 | $51.90000 |
| 30000 | $0.00486 | $145.80000 |
| 50000 | $0.00455 | $227.50000 |
| 100000 | $0.00426 | $426.00000 |
