
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 30 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 10 mΩ |
| Max Current Rating | 6 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 60626
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01970
Ext.Price$0.01970
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01970 | $0.01970 |
| 10 | $0.00985 | $0.09850 |
| 50 | $0.00758 | $0.37900 |
| 100 | $0.00686 | $0.68600 |
| 500 | $0.00621 | $3.10500 |
| 1000 | $0.00583 | $5.83000 |
| 3000 | $0.00548 | $16.44000 |
| 5000 | $0.00515 | $25.75000 |
| 10000 | $0.00484 | $48.40000 |
| 30000 | $0.00455 | $136.50000 |
| 50000 | $0.00426 | $213.00000 |
