
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 300 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 80 mΩ |
| Max Current Rating | 2.5 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 24318
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02272
Ext.Price$0.02272
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02272 | $0.02272 |
| 10 | $0.01136 | $0.11360 |
| 50 | $0.00874 | $0.43700 |
| 100 | $0.00792 | $0.79200 |
| 500 | $0.00718 | $3.59000 |
| 1000 | $0.00664 | $6.64000 |
| 3000 | $0.00614 | $18.42000 |
| 5000 | $0.00568 | $28.40000 |
| 10000 | $0.00525 | $52.50000 |
| 30000 | $0.00485 | $145.50000 |
