
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 40 mΩ |
| Max Current Rating | 3.5 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 2225
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02756
Ext.Price$0.02756
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02756 | $0.02756 |
| 10 | $0.01378 | $0.13780 |
| 50 | $0.01060 | $0.53000 |
| 100 | $0.00815 | $0.81500 |
| 500 | $0.00733 | $3.66500 |
| 1000 | $0.00660 | $6.60000 |
| 3000 | $0.00611 | $18.33000 |
| 5000 | $0.00566 | $28.30000 |
| 10000 | $0.00524 | $52.40000 |
| 30000 | $0.00485 | $145.50000 |
| 50000 | $0.00449 | $224.50000 |
| 100000 | $0.00416 | $416.00000 |
