
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 800 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Max Current Rating | 6 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1390
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03894
Ext.Price$0.03894
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03894 | $0.03894 |
| 10 | $0.01947 | $0.19470 |
| 50 | $0.01498 | $0.74900 |
| 100 | $0.01353 | $1.35300 |
| 500 | $0.01222 | $6.11000 |
| 1000 | $0.01137 | $11.37000 |
| 3000 | $0.01058 | $31.74000 |
| 5000 | $0.00984 | $49.20000 |
| 10000 | $0.00915 | $91.50000 |
| 30000 | $0.00851 | $255.30000 |
