
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 7 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 10 mΩ |
| Max Current Rating | 6 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03918
Ext.Price$0.03918
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03918 | $0.03918 |
| 10 | $0.01959 | $0.19590 |
| 50 | $0.01507 | $0.75350 |
| 100 | $0.01335 | $1.33500 |
| 500 | $0.01183 | $5.91500 |
| 1000 | $0.01066 | $10.66000 |
| 3000 | $0.00961 | $28.83000 |
| 5000 | $0.00866 | $43.30000 |
| 10000 | $0.00780 | $78.00000 |
| 30000 | $0.00703 | $210.90000 |
