
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 100 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 35 mΩ |
| Max Current Rating | 4 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 8837
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04568
Ext.Price$0.04568
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04568 | $0.04568 |
| 10 | $0.02284 | $0.22840 |
| 50 | $0.01757 | $0.87850 |
| 100 | $0.01593 | $1.59300 |
| 500 | $0.01445 | $7.22500 |
| 1000 | $0.01340 | $13.40000 |
| 3000 | $0.01242 | $37.26000 |
| 5000 | $0.01152 | $57.60000 |
| 10000 | $0.01068 | $106.80000 |
| 30000 | $0.00990 | $297.00000 |
