
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.4 mm |
| Width | 1.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1 kΩ |
| Current Rating | 20 A |
| DC Resistance (DCR) | 120 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Max Current Rating | 2 A |
Stock: 12261
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04896
Ext.Price$0.04896
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04896 | $0.04896 |
| 10 | $0.02448 | $0.24480 |
| 50 | $0.02244 | $1.12200 |
| 100 | $0.02057 | $2.05700 |
| 500 | $0.01886 | $9.43000 |
| 1000 | $0.01729 | $17.29000 |
| 3000 | $0.01585 | $47.55000 |
| 5000 | $0.01453 | $72.65000 |
| 10000 | $0.01333 | $133.30000 |
