
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 180 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 55 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1020
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03646
Ext.Price$0.03646
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03646 | $0.03646 |
| 10 | $0.01823 | $0.18230 |
| 50 | $0.01402 | $0.70100 |
| 100 | $0.01217 | $1.21700 |
| 500 | $0.01057 | $5.28500 |
| 1000 | $0.00922 | $9.22000 |
| 3000 | $0.00804 | $24.12000 |
