
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 19 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 15 mΩ |
| Max Current Rating | 6 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 525
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04644
Ext.Price$0.04644
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04644 | $0.04644 |
| 10 | $0.02322 | $0.23220 |
| 50 | $0.01786 | $0.89300 |
| 100 | $0.01618 | $1.61800 |
| 500 | $0.01465 | $7.32500 |
| 1000 | $0.01363 | $13.63000 |
| 3000 | $0.01268 | $38.04000 |
| 5000 | $0.01179 | $58.95000 |
| 10000 | $0.01097 | $109.70000 |
| 30000 | $0.01020 | $306.00000 |
