
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 22 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 62
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04394
Ext.Price$0.04394
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04394 | $0.04394 |
| 10 | $0.02197 | $0.21970 |
| 50 | $0.01690 | $0.84500 |
| 100 | $0.01509 | $1.50900 |
| 500 | $0.01348 | $6.74000 |
| 1000 | $0.01215 | $12.15000 |
| 3000 | $0.01095 | $32.85000 |
| 5000 | $0.00987 | $49.35000 |
| 10000 | $0.00890 | $89.00000 |
| 30000 | $0.00802 | $240.60000 |
