
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 30 Ω |
| Current Rating | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Max Current Rating | 6 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 2750
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05616
Ext.Price$0.05616
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05616 | $0.05616 |
| 10 | $0.02808 | $0.28080 |
| 50 | $0.02160 | $1.08000 |
| 100 | $0.01958 | $1.95800 |
| 500 | $0.01775 | $8.87500 |
| 1000 | $0.01644 | $16.44000 |
| 3000 | $0.01522 | $45.66000 |
| 5000 | $0.01409 | $70.45000 |
| 10000 | $0.01305 | $130.50000 |
| 30000 | $0.01208 | $362.40000 |
