
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 390 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1638
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04542
Ext.Price$0.04542
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04542 | $0.04542 |
| 10 | $0.02271 | $0.22710 |
| 50 | $0.01747 | $0.87350 |
| 100 | $0.01551 | $1.55100 |
| 500 | $0.01377 | $6.88500 |
| 1000 | $0.01262 | $12.62000 |
| 3000 | $0.01157 | $34.71000 |
| 5000 | $0.01061 | $53.05000 |
| 10000 | $0.00973 | $97.30000 |
| 30000 | $0.00891 | $267.30000 |
