
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 25 mΩ |
| Max Current Rating | 4 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 8003
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03894
Ext.Price$0.03894
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03894 | $0.03894 |
| 10 | $0.01947 | $0.19470 |
| 50 | $0.01498 | $0.74900 |
| 100 | $0.01342 | $1.34200 |
| 500 | $0.01203 | $6.01500 |
| 1000 | $0.01101 | $11.01000 |
| 3000 | $0.01008 | $30.24000 |
| 5000 | $0.00922 | $46.10000 |
| 10000 | $0.00844 | $84.40000 |
| 30000 | $0.00772 | $231.60000 |
