CBM321609U501T
Manufacturer:
FengHua
Mfr.Part #:
CBM321609U501T
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 1206(3216 Metric) SMD/SMT 500 Ω 2 A
ParameterValue
Tolerance25 %
Length3.2 mm
Width1.6 mm
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
Height1.1 mm
PackagingReel
RoHSCompliant
Impedance500 Ω
DC Resistance (DCR)85 mΩ
Max Current Rating2 A