
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 60 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 25 mΩ |
| Max Current Rating | 4 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 6458
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04292
Ext.Price$0.04292
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04292 | $0.04292 |
| 10 | $0.02146 | $0.21460 |
| 50 | $0.01651 | $0.82550 |
| 100 | $0.01497 | $1.49700 |
| 500 | $0.01358 | $6.79000 |
| 1000 | $0.01259 | $12.59000 |
| 3000 | $0.01167 | $35.01000 |
| 5000 | $0.01082 | $54.10000 |
| 10000 | $0.01003 | $100.30000 |
| 30000 | $0.00931 | $279.30000 |
