
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.78 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 80 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 35 mΩ |
| Max Current Rating | 4 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1669
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04518
Ext.Price$0.04518
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04518 | $0.04518 |
| 10 | $0.02259 | $0.22590 |
| 50 | $0.01738 | $0.86900 |
| 100 | $0.01574 | $1.57400 |
| 500 | $0.01426 | $7.13000 |
| 1000 | $0.01320 | $13.20000 |
| 3000 | $0.01222 | $36.66000 |
| 5000 | $0.01131 | $56.55000 |
| 10000 | $0.01047 | $104.70000 |
| 30000 | $0.00970 | $291.00000 |
