
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 220 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1706
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04454
Ext.Price$0.04454
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04454 | $0.04454 |
| 10 | $0.02227 | $0.22270 |
| 50 | $0.01995 | $0.99750 |
| 100 | $0.01787 | $1.78700 |
| 500 | $0.01601 | $8.00500 |
| 1000 | $0.01434 | $14.34000 |
| 3000 | $0.01284 | $38.52000 |
| 5000 | $0.01171 | $58.55000 |
| 10000 | $0.01068 | $106.80000 |
