
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| DC Resistance (DCR) | 30 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 80
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04108
Ext.Price$0.04108
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04108 | $0.04108 |
| 10 | $0.02054 | $0.20540 |
| 50 | $0.01813 | $0.90650 |
| 100 | $0.01601 | $1.60100 |
| 500 | $0.01445 | $7.22500 |
| 1000 | $0.01304 | $13.04000 |
| 3000 | $0.01176 | $35.28000 |
| 5000 | $0.00960 | $48.00000 |
