
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| DC Resistance (DCR) | 60 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1693
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04148
Ext.Price$0.04148
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04148 | $0.04148 |
| 10 | $0.02074 | $0.20740 |
| 50 | $0.01858 | $0.92900 |
| 100 | $0.01664 | $1.66400 |
| 500 | $0.01491 | $7.45500 |
| 1000 | $0.01336 | $13.36000 |
| 3000 | $0.01196 | $35.88000 |
| 5000 | $0.01083 | $54.15000 |
| 10000 | $0.00980 | $98.00000 |
