
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Channels | 4 |
| Turn-On Delay Time | 6.3 ns |
| Turn-Off Delay Time | 7.2 ns |
| On Resistance (RON) | 15 Ω |
| Configuration | 2 x 4:1 |
Stock: 576
Distributors
pcbx
Unit Price$0.73182
Ext.Price$0.73182
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73182 | $0.73182 |
| 10 | $0.45140 | $4.51400 |
| 25 | $0.38646 | $9.66150 |
| 50 | $0.33086 | $16.54300 |
| 100 | $0.29239 | $29.23900 |
| 300 | $0.26513 | $79.53900 |
| 500 | $0.24041 | $120.20500 |
| 1000 | $0.21800 | $218.00000 |
| 3000 | $0.18265 | $547.95000 |
| 5000 | $0.15303 | $765.15000 |
