

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tube |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 2 x 4:1 |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Bits | |
| Turn-On Delay Time | 6.3 ns |
| Turn-Off Delay Time | 7.2 ns |
| Propagation Delay | 250 ps |
| High Level Output Current | |
| Low Level Output Current | |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 3 |
| On Resistance (RON) | 15 Ω |
| Logic Family | |
| Configuration | 2 x 4:1 |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
