
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Bits | |
| Turn-On Delay Time | 6.3 ns |
| Turn-Off Delay Time | 7.2 ns |
| On Resistance (RON) | 7 Ω |
| Logic Family | |
| Configuration | 2 x 1:4 |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
