
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 4 x 2:1 |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Propagation Delay | 250 ps |
| Number of Inputs | 8 |
| Number of Outputs | 4 |
| Logic Family | CBT |
Stock: 99
Distributors
pcbx
Unit Price$0.51296
Ext.Price$0.51296
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51296 | $0.51296 |
| 10 | $0.36249 | $3.62490 |
| 25 | $0.33075 | $8.26875 |
| 50 | $0.30179 | $15.08950 |
| 100 | $0.28298 | $28.29800 |
| 300 | $0.26827 | $80.48100 |
| 500 | $0.25432 | $127.16000 |
| 1000 | $0.24109 | $241.09000 |
