
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1 mm |
| Width | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.5 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 150 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Max Current Rating | 450 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1916
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01082
Ext.Price$0.01082
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01082 | $0.01082 |
| 10 | $0.00541 | $0.05410 |
| 50 | $0.00416 | $0.20800 |
| 100 | $0.00320 | $0.32000 |
| 500 | $0.00284 | $1.42000 |
| 1000 | $0.00252 | $2.52000 |
| 3000 | $0.00216 | $6.48000 |
| 5000 | $0.00206 | $10.30000 |
| 10000 | $0.00196 | $19.60000 |
| 30000 | $0.00187 | $56.10000 |
| 50000 | $0.00178 | $89.00000 |
