
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1 mm |
| Width | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.5 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 200 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 400 mΩ |
| Max Current Rating | 300 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 5438
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01180
Ext.Price$0.01180
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01180 | $0.01180 |
| 10 | $0.00590 | $0.05900 |
| 50 | $0.00454 | $0.22700 |
| 100 | $0.00349 | $0.34900 |
| 500 | $0.00308 | $1.54000 |
| 1000 | $0.00272 | $2.72000 |
| 3000 | $0.00235 | $7.05000 |
| 5000 | $0.00220 | $11.00000 |
| 10000 | $0.00206 | $20.60000 |
| 30000 | $0.00197 | $59.10000 |
| 50000 | $0.00188 | $94.00000 |
