CBW100505U221T
Manufacturer:
FengHua
Mfr.Part #:
CBW100505U221T
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 0402(1005 Metric) SMD/SMT 220 Ω 300 mA
ParameterValue
DC Resistance (DCR)400 mΩ
Number of Lines1
Impedance220 Ω
Tolerance25 %
RoHSCompliant
PackagingReel
Min Operating Temperature-40 °C
Max Operating Temperature85 °C
Height500 µm
Width500 µm
Length1 mm
Max Current Rating300 mA