
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 500 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 300 Ω |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 300 mA |
Stock: 44558
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01016
Ext.Price$0.01016
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01016 | $0.01016 |
| 10 | $0.00508 | $0.05080 |
| 50 | $0.00391 | $0.19550 |
| 100 | $0.00301 | $0.30100 |
| 500 | $0.00270 | $1.35000 |
| 1000 | $0.00243 | $2.43000 |
| 3000 | $0.00206 | $6.18000 |
| 5000 | $0.00196 | $9.80000 |
| 10000 | $0.00186 | $18.60000 |
| 30000 | $0.00177 | $53.10000 |
| 50000 | $0.00168 | $84.00000 |
