
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Height | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Lines | 1 |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1 A |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 25 % |
| Impedance | 100 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 200 mΩ |
Stock: 20518
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01376
Ext.Price$0.01376
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01376 | $0.01376 |
| 10 | $0.00688 | $0.06880 |
| 50 | $0.00529 | $0.26450 |
| 100 | $0.00407 | $0.40700 |
| 500 | $0.00361 | $1.80500 |
| 1000 | $0.00320 | $3.20000 |
| 3000 | $0.00291 | $8.73000 |
| 5000 | $0.00264 | $13.20000 |
| 10000 | $0.00240 | $24.00000 |
| 30000 | $0.00218 | $65.40000 |
