
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 550 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Height | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 1 kΩ |
Stock: 57721
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02230
Ext.Price$0.02230
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02230 | $0.02230 |
| 10 | $0.01115 | $0.11150 |
| 50 | $0.00858 | $0.42900 |
| 100 | $0.00660 | $0.66000 |
| 500 | $0.00599 | $2.99500 |
| 1000 | $0.00543 | $5.43000 |
| 3000 | $0.00506 | $15.18000 |
| 5000 | $0.00472 | $23.60000 |
| 10000 | $0.00440 | $44.00000 |
| 30000 | $0.00410 | $123.00000 |
| 50000 | $0.00382 | $191.00000 |
| 100000 | $0.00356 | $356.00000 |
