
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 80 mΩ |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1 A |
| Impedance | 11 Ω |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Height | 800 µm |
Stock: 5315
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01410
Ext.Price$0.01410
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01410 | $0.01410 |
| 10 | $0.00705 | $0.07050 |
| 50 | $0.00542 | $0.27100 |
| 100 | $0.00417 | $0.41700 |
| 500 | $0.00365 | $1.82500 |
| 1000 | $0.00320 | $3.20000 |
| 3000 | $0.00294 | $8.82000 |
| 5000 | $0.00270 | $13.50000 |
| 10000 | $0.00248 | $24.80000 |
| 30000 | $0.00228 | $68.40000 |
